Koyun Sulukları İnek Sulukları Plastik Hayvan Sulukları

Kan Grubunuzu Güncelleyiniz • Fotoğraf gönderebilmek için üye olmalısınız. • Video gönderebilmek için üye olmalısınız.  Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
  Çok Güzel % 51
  Güzel % 7
  Fena Değil % 7
  Kötü % 35

  Tüm Haberler

  Konya Ovası'nda ilk hububat hasadı

  Konya Ovası'nda ilk hububat hasadı Konya Ticaret Borsasına (KTB) getirilen ilk mahsul arpa, kilosu sembolik fiyatla 5 liradan satıldı. KTB'den alınan bilgiye göre, tahıl ambarı olarak nitelendirilen Konya Ovası'nda ilk hububat mahsulünü borsaya, Güneysınır ilçesi çiftçilerinden Ahmet Kalaycı ve Ali Kapıcı isimli çiftçiler getirdi.
  Gönderen: Mehmet ÇETİNKAYA   

  Bu yıl Konya'nın buğdayı kaliteli olacak

  Bu yıl Konya'nın buğdayı kaliteli olacak KTB tarafından yürütülen çalışmalar sayesinde Konya Ovası'nda arpa ve buğdayda rekoltenin yanı sıra kalitenin de önemli oranda yükseldiği bildirildi Konya Ticaret Borsası (KTB) tarafından yürütülen çalışmalar sayesinde Konya Ovası'nda arpa ve buğdayda rekoltenin yanı sıra kalitenin de önemli oranda yükseldiği bildirildi.
  Gönderen: Mehmet ÇETİNKAYA   

  içeriçumra buyuk kabristanı

  içeriçumra buyuk kabristanı konya muze mudurlugu bunyesinde uzmanlar tarfında kasbamız mezarlıgında incelemeler yapıldı.
  Gönderen: Mehmet ÇETİNKAYA   

  KAZADA AİLE FACİASI YAŞANDI

  KAZADA AİLE FACİASI YAŞANDI İçeriçumra yakınlarında dün öğlen saatlerinde meydana gelen trafik kazasında tam bir facia yaşandı. Hüseyin K. nın kullandığı 42 HC 685 plakalı kamyon, Çelik ailesinin içinde bulunduğu at arabasına çarptı.
  Gönderen: Mehmet ÇETİNKAYA   

  Domuz tehdidi

  Domuz tehdidi Sürücülerin de çiftçilerin de kâbusu oldu Çumra, İçeriçumra ve Alibeyhüyüğü bölgelerinde sebze ekili alanları talan eden yaban domuzları çiftçileri canından bezdirirken acil olarak sürek avına başlanılmasını istedi.
  Gönderen: Mehmet ÇETİNKAYA   

  İç Anadolu'da Çölleşme Çanları Çalıyor

  İç Anadolu'da Çölleşme Çanları Çalıyor Yağış rejimi, su kullanımı ve varlığı açısından Türkiye?nin en hassas bölgesi olduğu belirtilen İç Anadolu?nun, su kullanımının planlı ve ekonomik şekle dönüştürülmemesi durumunda, çok geçmeden çölleşme tehlikesiyle karşı karşıya kalabileceği bildirildi.
  Gönderen: Mehmet ÇETİNKAYA   

 • Yazılım ve Sistem yönetimi : OKTAY ÇOMAK
  Teşekkürler : EJDER BİLİŞİM - Freegrafiker
  www.icericumra.com   Mail: icericumra@icericumra.com