Koyun Sulukları İnek Sulukları Plastik Hayvan Sulukları

Kan Grubunuzu Güncelleyiniz • Fotoğraf gönderebilmek için üye olmalısınız. • Video gönderebilmek için üye olmalısınız.  Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
  Çok Güzel % 51
  Güzel % 7
  Fena Değil % 7
  Kötü % 35

  Tüm Haberler

  26 Yıllarda İçeriçumra

  26 Yıllarda İçeriçumra XX. içeriçumra, Kurtuluş Savaşı sırasında da nahiye idi(15 çumra nahiyesine Ovakavağı, karkin, Fethiye,yüzyilin başından 1926 yilina kadar
  Gönderen: Oktay ÇOMAK   

  Medyada icericumra.com

  Medyada icericumra.com Sanal ortamda sıcak dostluk İçeri Çumra Beldesi, Belediye'nin hazırladığı internet sitesinden sonra şimdi de genç bilgisayar mühendisi adayı Hasan Yaşar'ın hizmete sunduğu güzel site ile sanal aleme taşındı.
  Gönderen: Oktay ÇOMAK   

  Çatalhöyük

  Çatalhöyük Çağlar boyunca pek çok uygarlığa beşiklik etmiş anadolu'nun kalbinde Çatal Höyük gibi özgün bir yerleşimin de bulunmuş olması şaşırtıcı gelmeyebilir. Yine de Neolitik çağ'ın burada yaşamış olan insan topluluğunun neden Konya yöresini seçtiğini anlamak için bölgeyi tanımak gerekiyor.
  Gönderen: Gökhan Tok   

  Boylarin Bir Araya Gelerek Çumra'yı Kuramaları

  Boylarin Bir Araya Gelerek Çumra'yı Kuramaları Başlangıçta sazlık ve bataklık olan bu beldenin civarına Selçuklular zamanında getirilen Oğuz boyları Yavşanyüğü, Sakarlar, Mezgitli, Çakmelik Dana Hüyüğü, Sağsak, Sırçalı, yarımca, Avrad, Çukurköy, Köstengil, gibi mevkilere yerleşmişlerdir.
  Gönderen: Oktay ÇOMAK   

  Risk Artıyor Ancak Hububat Çiftçisi Sigortaya Sıcak Bakmıyor

  Risk Artıyor Ancak Hububat Çiftçisi Sigortaya Sıcak Bakmıyor Konya Ovası?nda yer altı sularının aşağı çekilmesi nedeniyle her yıl biraz daha artan kuraklık riskine karşı çiftçi, 10 dekarlık alan için yılda 25 lira sigorta primi ödeyerek kurtulabiliyor.
  Gönderen: Mehmet ÇETİNKAYA   

  İthal canlı hayvanlar Türkiye'ye geliyor

  İthal canlı hayvanlar Türkiye'ye geliyor Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş, lezzeti ve dayanıklılığı ile ünlü, canlı ağırlığı 1,5 tona kadar çıkabilen 1200 damızlık
  Gönderen: Mehmet ÇETİNKAYA   

 • Yazılım ve Sistem yönetimi : OKTAY ÇOMAK
  Teşekkürler : EJDER BİLİŞİM - Freegrafiker
  www.icericumra.com   Mail: icericumra@icericumra.com