Koyun Sulukları İnek Sulukları Plastik Hayvan Sulukları

Kan Grubunuzu Güncelleyiniz • Fotoğraf gönderebilmek için üye olmalısınız. • Video gönderebilmek için üye olmalısınız.  Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
  Çok Güzel % 51
  Güzel % 7
  Fena Değil % 7
  Kötü % 35

  Mahallelerimiz

  SARIALİLER MAHALLESİ

  SARIALİLER MAHALLESİ Bugünkü mahalle Sarı Ali isimli fakirlere ve düşkünlere bulunan onlara imaret (aş evi) açan çevresinde çok sevilip ,sayılan bir ağa’nın ismini almıştır.
  Gönderen: Oktay ÇOMAK   

  ESATPAŞA MAHALLESİ

  ESATPAŞA MAHALLESİ Eskilerin anlattıklarına göre Fatih Sultan Mehmet Han, Karamanoğulları üzerine yaptığı bir sefer sırasında bu beldeye geldiğinde orduya mola verir ve ordugahını bugünkü Mithatpaşa İlköğretim okulunu 150M güneyine kurar
  Gönderen: Oktay ÇOMAK   

  MİNAREALTI MAHALLESİ

  MİNAREALTI MAHALLESİ Kasabada Karamanoğulları devrinde Karamanoğlu vakıf camisine (Büyük cami) yapılan minareden ismini almıştır ki cami bügünkü tarihi değerini korumaktadır.
  Gönderen: Oktay ÇOMAK   

  PİRİAHMETLİ MAHALLESİ

  PİRİAHMETLİ MAHALLESİ Kasabanın gelişmesinde hizmeti dokunduğu bilinen ve mezarı halen aynı mahallede bulunan Karamanoğlu beylerinden Pir-i Ahmet’in ismini almıştır. Pir Ahmetli şimdilik, içeriçumra’nın bilinen en eski mahallesidir .Muhtemelen Çumra, küçük bir Selçuklu köyü iken bu mahalle çevresinde Kasaba olarak genişlemiştir.
  Gönderen: Oktay ÇOMAK   

  Mehmet KINALI Mah.

  Mehmet KINALI Mah. Şu An için bir bilgi yok ...
  Gönderen: Oktay ÇOMAK   

  İçeriçumra'nın Çoğrafi Konumu ve Nüfusu

  İçeriçumra'nın Çoğrafi Konumu ve Nüfusu İçeriçumra kasabası, Konya-Karaman Devlet karayolu güzergahındadır.Konya iline 35 km,Çumra ilçesine 12km .uzaklıkta olan kasaba, Konya ovası düzlüğü içinde 16.294 hektar yabi162.940. dekar gibi çok geniş bir toprağa sahiptir.
  Gönderen: Oktay ÇOMAK   

 • Yazılım ve Sistem yönetimi : OKTAY ÇOMAK
  Teşekkürler : EJDER BİLİŞİM - Freegrafiker
  www.icericumra.com   Mail: icericumra@icericumra.com