Koyun Sulukları İnek Sulukları Plastik Hayvan Sulukları

Kan Grubunuzu Güncelleyiniz • Fotoğraf gönderebilmek için üye olmalısınız. • Video gönderebilmek için üye olmalısınız.  Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
  Çok Güzel % 51
  Güzel % 7
  Fena Değil % 7
  Kötü % 35

  Tüm Haberler

  İçericumra Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği / 26/12/2004

  İçericumra Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Toplantı dernek başkanımız sayın Prof.Dr Mevlüt MÜLAYİM baskanlığında gerçekleşmiştir.Derrnek yönetim kurulunun şimdiye kadar yaptığı değişik meslek guruplarınının görüşlerinden ve kendi çalışmalarından kasabamızda neler yapılabilir düşüncelerinden oluşan yaklaşık 10 sahifelik bir rapor belediye başkanına verilmiş üzerinde konuşulmuştur.Belediye başkanı ve ekibi raporda yazılanların bir kısmını uygulamaya başladıklarını öncelik sırasına göre maddi imkanlarının elverdiği ölçüde yapmıya gayret göstereceklerini belirtmişlerdir.Ayrıca belediyenin maddi durumu ve asvaltlama çalışmarı ve diğer konularda ayrıntılı bilgi vermişlerdir. Bu çalışmaların kasabamıza yararlı olmasını diliyoruz.
  İçericumra Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği 11 mayıs 2004 tarihindeki yönetim kurulu toplantısına İçeriçumra belediye başkanı sayın Şaban TAŞDELEN ve belediye meclis üyelerini davet etmiştir.

 • Yazılım ve Sistem yönetimi : OKTAY ÇOMAK
  Teşekkürler : EJDER BİLİŞİM - Freegrafiker
  www.icericumra.com   Mail: icericumra@icericumra.com