Koyun Sulukları İnek Sulukları Plastik Hayvan Sulukları

Kan Grubunuzu Güncelleyiniz • Fotoğraf gönderebilmek için üye olmalısınız. • Video gönderebilmek için üye olmalısınız.  Yeni sitemizi nasıl buldunuz?
  Çok Güzel % 51
  Güzel % 7
  Fena Değil % 7
  Kötü % 35

  Tüm Haberler

  Başkandan / 06/01/2005

  Başkandan Kasabamızın Konya büyükşehirle komşu kasaba olması nato yolu üzerinde ve sahil liman yolu üzerinde olması içeriçumra’ya olan bakış açısı coğrafi konumdan gelişmeye müsait yerleşim birimidir.

  Bizde tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak içeriçumra’nın daha ileri gitmesi için öncelik verdiğimiz konular başında medeniyetin temeli olan yol,su ve temizlik hizmetlerine ağırlık vererek bugüne kadar 100 km lik asfalt ve içme suyu arıtma tesisi ile bu konudaki hassasiyetimizi yerine getirdik .bütün bunları yaparken de belediyemizin kendi imkan ve kaynaklarıyla yapmaya çalıştık . komşu belediyelerle ve Büyükşehir belediyeleriyle yardımlaşma ve dayanışma ile bugünlere geldik.

  Yukarıda bahsettiğimiz gibi yolun ve suyun olmadığı yerde medeniyetten bahsedemeyiz.daha çağdaş ve medeni yaşam seviyesini yükseltmek için ekmek fabrikasını,meslek edindirme kurslarını ,çiftçilerimize yönelik mısır kurutma tesisinin kasabamıza kazandırılması ,organik tarımdaki organize hayvancılık ve süt ineği yetiştiriciliği,bodur elma yetiştiriciliği ,eğitimde okullarımızın ihtiyaçları ,öğretmen ve öğrencilerin taşınması ,kasabamız ve geleceğin teminatı beklide dev sanayi çalışanlarının oluşacağı bugünkü kalfa ve çırakları yarının iş adamı ve ustası olacak 200 yakın sanayi çalışanımızı ,gencimizi kasabamıza 35. km uzaklıktaki konya’nın çeşitli sanayi bölgelerine taşınması sağlanıyor.

  Bütün bunların yanında kasabamız içindeki çöplerin düzenli şekilde alabilmek için bu bahsettiğimiz hizmetleri yapabilmek için Fen İşleri Müdürlüğünün araç parkındaki araçlarımızın ekipmanın eksikliğini gidermek amacıyla Konya Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Bayrampaşa Belediyesi, Ümraniye Belediyesi. İSKİ ile görüşmelerimiz ve araç taleplerimiz olmuştur.

  Başkanlığımız tarafından görevlendirilen Fen İşleri müdürünün Bayrampaşa ve Ümraniye Belediyesine yaptığı müracaat ve ziyaretlerinde sıcak dost ve kardeşçe karşılamakla kalmayım kucaklayan arkadaşlarımıza, müdürlerimize daire başkanlarımıza, amirlerimize, Ümraniye Belediye Başkanımız Hasan CAN’a, Bayrampaşa Belediye Başkanı Hüseyin BÜRGE beyfendinin şahsında tüm belediye çalışanlarına şükranlarımızı arz eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

  Yapılan taleplerimize verilecek cevabın olumlu olması bizleri hizmette bir adım daha ileriye götürecek inancındayım. İçeriçumra kasabamıza yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarımızda bizlere yardımcı olan tüm kurum ve kuruluşlara teşşekür ederim.

  Çamurdan şehir oluşturduk üst makyajınıda inşallah sırasıyla yapacağız.

  Şaban TAŞDELEN

  İçeriçumra Belediye Başkanı


  Kasabamız 1957 yılında belediyelik olmuş akabinde hızla büyümeye devam etmiştir. Kasabamız geniş ve düz arazi üzerinde kurulmuş olması 16294 hektarlık bir sahaya sahip ve bu sahanın 1440hektarı imar sahası olan eski bir yerleşim yeridir.

 • Yazılım ve Sistem yönetimi : OKTAY ÇOMAK
  Teşekkürler : EJDER BİLİŞİM - Freegrafiker
  www.icericumra.com   Mail: icericumra@icericumra.com